Online versie

Akkrum-Nes Bloeit

Vragen over de Bloeiweek

De Bloeiweek ligt alweer een aantal weken achter ons. Onlangs hebben we als kernteam een evaluatie gehouden en met enthousiasme besloten om in 2025 opnieuw een Bloeiweek in Akkrum-Nes te organiseren!

 

We willen ook graag weten hoe jij - als organisator van een activiteit - de week hebt ervaren. We hebben een vragenlijst opgesteld met 5 vragen. Zou je deze in willen vullen? Het kost slechts enkele minuten van je tijd.

Alvast bedankt!

VRAGENLIJST
Enquete

Overhandiging cheques
Op dinsdag 25 juni werden de drie spaardoelen in het zonnetje gezet en ontvingen zij hun cheques bij de Brede School.

Voorzitter Gerda van Lingen overhandigde de cheques namens het kernteam. Tom Yntema van Akwaseum kreeg EUR 1200,- voor de aanplant van fruitbomen in het dorp. Henk Hooiveld nam namens de twee basisscholen EUR 1000,- in ontvangst om het schoolplein te vergroenen en Jenny Hoekstra van 1Miljoen Mini Missies kreeg EUR 800,- voor een kunstzinnig watertappunt in het dorp.

Vragenlijst
Fruitbomen
Scholen
Watertappunt

akkrum-nes.bloeit.frl